Ana SayfaSigorta SektörüAnadolu Hayat Emeklilik, Yeni Reklam Filminde "Bireysel Emeklilik ile İçiniz Rahat, Geleceğiniz...

Anadolu Hayat Emeklilik, Yeni Reklam Filminde “Bireysel Emeklilik ile İçiniz Rahat, Geleceğiniz Güvende Olsun!” Mesajı Veriyor

Anadolu Hayat Emeklilik, “Gördüğünüz An Tanırsınız” isimli yeni reklam filminde; bireysel emeklilik ürününün kişilere sağladığı güveni, rahatlığı ve huzuru anlatırken, yüzde 30 devlet katkısına da vurgu yapıyor.

Anadolu Hayat Emeklilik, “Sizin de Anadolu Hayat Emeklilik’ten bireysel emekliliğiniz olsun, yüzde 30 devlet katkısıyla içiniz rahat, geleceğiniz güvende olsun!” sloganıyla duyurduğu “Gördüğünüz An Tanırsınız” isimli yeni reklam filmini yayınladı.

Reklam filmi, gelecek kaygısı taşırken anın tadını çıkarmayı unutan kişilere hem duygusal hem esprili bir yaklaşımla geleceği bugünden planlamanın değerini, birbirinden farklı yaşam tarzlarına sahip karakterler üzerinden gösteriyor. Reklam filminde; yoga yapan bir kadın, çocuğuyla vakit geçiren bir baba ve iş çıkışı arkadaşlarıyla akşam yemeğinde buluşan bir çalışan gibi hayatın içinde farklı rollere sahip kişiler için bireysel emeklilik ürününün sağladığı rahatlık işleniyor.

Şirket, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne Anadolu Hayat Emeklilik tecrübesiyle dahil olmanın avantajını, katılımcılarının hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetlerine değinerek anlatıyor. Filmde, bireysel emeklilik birikiminin otomatik yönetilmesini isteyen Anadolu Hayat Emeklilik katılımcılarının tercih ettiği robot fon uygulaması Fonmatik Robo, 18 yaşından küçüklere uygun bireysel emeklilik ürünü Çocuğum için BES ve bireysel emeklilik işlemlerinin kolayca takip edilebildiği mobil uygulama AHE Mobil gibi ürün ve hizmetler ön plana çıkarılırken devlet katkısının önemine de dikkat çekiliyor.

Yaşadığımız anların tadını keyifle çıkarabilmek için geleceğe yönelik bir adım atmanın önemini vurgulayan reklam filmi, Havas İstanbul imzası taşıyor. Filmin prodüksiyon sürecini Autonomy üstlenirken, yönetmen koltuğunda Enis Baruh oturuyor.

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar