Ana SayfaSigorta SektörüAnadolu Sigorta, “Hizmet İhracatı Şampiyonları” listesinde

Anadolu Sigorta, “Hizmet İhracatı Şampiyonları” listesinde

Anadolu Sigorta, Hizmet İhracatçıları Birliği’nin hazırladığı “2021 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları” listesinde finans, sigorta ve diğer mali hizmetler kategorisinde ikinci sırada yer aldı.

Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından hazırlanan ve hizmet sektörünün ihracat hedefine katkı sağlayan firmalarının sıralandığı “2021 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları” belli oldu. 2018 yılından bu yana listede yer alan Anadolu Sigorta, 2021 yılı sonuçlarına göre finans, sigorta ve diğer mali hizmetler kategorisinde ikinci sıraya yerleşerek listeye yer alan ilk üç şirketten biri oldu.

2018 yılından bu yana Hizmet İhracatı Şampiyonları listesinde arka arkaya dördüncü kez yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Gökalp, “Hizmet kalitemiz, ürün çeşitliliğimiz ve güvenilirliğimizle Türkiye’nin güvencesi olma hedefiyle yolumuza devam ederken hizmetlerimizi uluslararası arenaya da taşıyoruz. Bunu yaparken de ülkemizin sürdürülebilir büyümesine ve artan ihracat hacmine katkı sunmak için çalışıyoruz. Bu ödül bu açıdan bizim için çok kıymetli. Bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de bu hedeflerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar