Ana SayfaSigorta SektörüKOÇASLANLAR SİGORTA YILDIZLAR LİGİ’NE YÜKSELDİ

KOÇASLANLAR SİGORTA YILDIZLAR LİGİ’NE YÜKSELDİ

2000 yılından bu yana sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş, profesyonel kadrosu ve bilinçli yaklaşımı ile Türkiye’de lider acenteler arasına girmiş bir kuruluş olan Koçaslanlar Sigorta, 2022 yılında gerçekleştirmiş olduğu prim üretimi, bölge sıralaması ve karlılık performansı ile Anadolu Sigorta Plaza Yıldızlar Ligi Plaketi’ne layık görüldü. Koçaslanlar Sigorta Genel Müdürü Rasim Güngör, Anadolu Sigorta Marmara Bölge Müdürü Ömer Ceylan, Marmara Bölge Yönetmeni Eylem Kukul, Marmara Bölge Müdürü Yardımcısı Barbaros Göllü ve Marmara Bölge Acente Temsilcisi Bora Bayındır’ın ziyaretleri ile gerçekleşen takdimde tüm Koçaslanlar Sigorta çalışanları hazır bulundular.

 

Sigortacılık alanında tüm hizmetleri veren Koçaslanlar Sigorta, kaza branşı başta olmak üzere, Yangın Poliçeleri, Kefalet Sigortaları, Sorumluluk Poliçeleri, Mühendislik Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Bireysel Emeklilik, Sağlık ve Tarım Sigortaları ile kişi veya kurumların yaşam kalitelerini, onlardan gelen talepler dikkate alınarak yükseklere taşımak ve sürekliliğini sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktadır.

 

Koçaslanlar Sigorta Genel Müdürü Rasim Güngör, “Koçaslanlar Sigorta olarak, yaklaşık çeyrek asırdan beri herkesin hayat boyu güven ile tercih edeceği bir sigorta acentesi olmayı, geçmişten geleceğe müşterilerimizin her zaman aynı anlayış ile yanında olabilmeyi, müşteri ve sigorta şirketleri arasındaki zincirin en sağlam halkası olarak acenteliklerimizin konumunu koruyabilmeyi ve maksimum müşteri memnuniyetini hedef edindik. Bu hedeflerimiz doğrultusunda sürekli olarak hizmet alanlarımızı çeşitlendirip kadromuzu genişlettik ve hizmet kalitemizi yükselttik. 2022 yılındaki tüm yoğun çalışmalarımızın sonucu olarak, 01 Nisan 1925 yılında Atatürk’ün talimatıyla kurulmuş,  neredeyse Cumhuriyet tarihi  ile yaşıt olan ve sigorta sektörünün dev çınarı Anadolu Sigorta’dan Yıldızlar Ligi Plaketi’ni almanın gururunu yaşıyoruz. Başta bizi bu ödüle layık gören Anadolu Sigorta’ya, paydaşlarımıza, bizi tercih eden tüm müşterilerimize ve başarılarımızdaki en büyük katkıyı sağlayan ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum. Koçaslanlar Sigorta olarak tüm hızımızla hizmet vermeye ve değer yaratmaya devam edeceğiz.” dedi.

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar