Ana SayfaSigorta SektörüMetLife Hızlaal dijital platformundan, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nda indirim fırsatı

MetLife Hızlaal dijital platformundan, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda indirim fırsatı

MetLife Türkiye, daha fazla kişinin sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesi için 05 Ocak-29 Mart 2024 tarihleri arasında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alan müşterilerine ve ailelerine özel %20 indirim fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen ferdi kaza, hayat, tamamlayıcı sağlık sigortaları ve bireysel emeklilik şirketlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat (“MetLife Türkiye”), metlife.com.tr web sitesinde yer alan dijital satış platformu MetLife Hızlaal üzerinden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) satın alan bireysel müşterilerine ve ailelerine %20 indirim imkanı sunan yeni bir kampanya başlattı.

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, geniş kurum ağı ve zengin teminatlarıyla Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı kurumlarda sigortalıların ve ailelerinin ek ücret ödemeden sağlık hizmeti almasını sağlıyor. Ayrıca müşterilere Dört Dörtlük Plus Asistans ile tıbbi danışmanlık, hastane nakli, ilaç sevki gibi birçok ücretsiz ya da indirimli hizmeti de sunuyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kampanyasına ilişkin değerlendirmede bulunan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven: “Sağlığın ve ekonominin ön planda olduğu bu günlerde müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin sağlık ihtiyaçlarına yanıt vermenin yanı sıra birbirinden değerli ek hizmetlerle yaşam kalitelerini korumalarına destek imkânı sunduğumuz MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı satın alan müşterilerimize yönelik dijital satış platformumuz MetLife Hızlaal üzerinden bir indirim kampanyası hazırladık. Müşterilerimiz MetLife Hızlaal üzerinden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın özelliklerini hızlı ve basit bir şekilde inceleyerek kolayca satın alabilirler. Üstelik %20 indirimle çok cazip bir şekilde kendileri ve aileleri için sağlık sigortasına sahip olabilirler. TSS’nin gelişimine ivme kazandıracağına inanarak, yeni müşterilerimize yönelik hazırladığımız bu kampanya ile daha fazla kişinin ek ücret ödemeden sağlık hizmeti almasını sağlamayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin ve yakınlarının hem sağlıklı günlerinde düzenli sağlık kontrolü imkânı sağlamaya hem de yaşanabilecek hastalıklar karşısında yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın 500’ün üzerinde anlaşmalı olduğu kurumda ve özel hastanelerde, SGK fark ücreti ödemeden muayene, tahlil ve tetkik yaptırılmasını sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; sigortalıların ameliyat, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz gibi yatarak tedavi masraflarını limitsiz olarak karşılıyor. 15 günlük ile 59 yaş arası geniş bir kitlenin satın alabileceği ve 64 yaşına kadar yenilenebilen ürün kapsamında yüz yüze tıbbi ihtiyaçlara yanıt vermenin yanı sıra ücretsiz olarak online doktor, check-up, trafik kazası sonucu diş tedavisi, online diyetisyen görüşmesi ve psikolojik danışmanlık gibi birçok ek hizmet sunuluyor. Ayrıca üründe, nakil ve network indirimleri gibi tıbbi yardım hizmetleri; çilingir çağırma, klima ve kombi bakımı gibi konut yardım hizmetleri; seyahat yardım hizmetleri, organizasyon ve rezervasyon hizmetleri alanlarında ücretsiz ya da indirimli birçok hizmet yer alıyor.

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar