Ana SayfaSigorta SektörüsenCard Flexi Esnek Yan Haklar Platformunun Yeni Üyesi AgeSA

senCard Flexi Esnek Yan Haklar Platformunun Yeni Üyesi AgeSA

‘Sağlıklı ve Mutlu Yaşam Danışmanı’ sloganı ile ihtiyaç yönetimi hizmetleri sağlayan ve Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin program üyesi olduğu senCard’ın, ‘senCard Flexi’ esnek yan haklar platformunun yeni kullanıcısı AgeSA oldu. Yapılan iş birliği ile AgeSA’nın 1.700’e yakın çalışanı, senCard Flexi’yi kullanarak yan haklarını kendi tercihlerine göre esnek bir şekilde belirleyecek. 

Şirketlere, çalışanlarına sunduğu yan hakları esnek ve yenilikçi bir şekilde sunma ve böylece çalışan bağlılığı ve memnuniyetini artırma fırsatı tanıyan senCard Flexi, BES ve Hayat Sigortası sektörünün önemli oyuncularından AgeSA’nın da tercihi oldu.

BUPA Türkiye ve ATP iş ortaklığında sektöre sunulan senCard Flexi; çalışanların, şirketlerin kendilerine sağladığı temel ve yan haklara ilişkin toplam değeri görebilmelerine, detaylarını kolayca inceleyebilmelerine ve diledikleri ürün ve hizmetleri alarak kendilerine özel yan hak paketlerini tasarlayabilmelerine imkan sağlıyor.

senCard Flexi ile ‘kişiselleştirilmiş çalışan deneyimi’ sunmayı ve böylece çalışan memnuniyetine pozitif etki etmeyi hedeflediklerini belirten Bupa Türkiye CEO’su ve Bupa Acıbadem Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan; “Yapılan araştırmalar gösteriyor ki şirketlerin çalışanlarına sundukları değer önermelerinin, çalışan aidiyetine etkisi hedeflenenden çok daha fazla. Diğer bir konu ise, çalışanların zihinlerinde işverenler tarafından yapılan farklı uygulamaların ve değer önermelerinin yeteri kadar görünür olamaması. Bu resmi değiştirmek, dönüştürmek ve insana yapılan yatırımlarının çalıştıkları şirketlere geri dönüşünde maksimum verimlilik ve memnuniyet sağlamak üzere geliştirdiğimiz senCard Flexi, çalışanlarımıza sunduğumuz tüm sabit ve yan hakları öncelikle görünür kılma, yönetme ve çeşitlendirme esnekliği sağlamakla kalmıyor, entegre bir ekosistem sayesinde yan hakların İnsan Kaynakları operasyonları ile dijital bağlantı sağlayan altyapılarla güçlendirilmesine de imkan tanıyor. Hedefimiz ise daha fazla çalışanın, daha fazla şirketin ihtiyaçlarını ve beklentilerini platformumuz üzerinde entegre edebilmesidir. Bu doğrultuda senCard Flexi ailemize önemli bir katılımı daha AgeSA ile gerçekleştiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. AgeSA’nın Türkiye genelinde 1.700’e yakın çalışanının esnek yan haklar deneyimini daha ileri bir seviyeye taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

Çalışan deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için önemli bir adım

Çalışan mutluluğu ve motivasyonuna büyük önem verdiklerini belirten AgeSA İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, “AgeSA’da mevcut ve potansiyel çalışma arkadaşlarımız için hayatı kolaylaştıran yöntemlerle tasarlanmış keyifli bir çalışma ortamı sunmak, kültürümüzü hissettirmek, marka gücümüzü fark ettirmek, her bir çalışma arkadaşımızı yakından tanımak çalışan deneyimi yaklaşımımızda odak noktamız. Çalışan deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için çalışma arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını doğru anlayıp doğru aksiyonlar almamızı sağlayan ve kendini sürekli güncelleyen bir çalışan deneyimi modelimiz var. İyileştirilmesi gerektiği düşünülen her alan için önce çalışanlarımızın fikirleri alıyor ve aksiyonları da yine çalışanlarımızla birlikte kurguluyoruz. Her yıl yaptığımız bağlılık anketi sonuçlarına göre çalışan bağlılığının yüzde 82 gibi rekor bir seviyede olması ve üst üste iki yıl “En İyi İşyeri” ödülüne layık görülmemiz de başarımızın bir göstergesi. senCard Flexi ile yaptığımız bu iş birliğinin çalışan deneyimini artırmak için önemli bir adım olduğuna inanıyoruz” dedi.

senCard Flexi, Ölçeklenebilen Teknolojilere Sahip bir Platform

Şirketlerin katılımları ile her geçen gün hızla büyüyen senCard Platformu’ndan duydukları mutluluğu paylaşan ATP CEO’su Ümit Cinali; “Yan hakların çalışanlar tarafından kolaylıkla seçilmesine ve yönetilmesine imkan tanıyan senCard Flexi kurumlar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Platformun yeni üyesi AgeSA çalışanlarının yan haklarını daha etkin bir şekilde yönetmelerini ve AgeSA’nın bu alandaki hedeflerine erişimine katkıda bulunacak teknolojilerimizi daha da ileriye taşıyacak yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Sunulan temel ve yan hakları görünür kılarak farkındalığı artıran şirketler, marka değerlerini yukarıya taşımayı ve nitelikli çalışan bağlığını arttırma başarısını gösteriyorlar. ATP olarak, güçlü teknolojik altyapımız ve hizmetlerimizle senCard Flexi’yi kullanan üye şirket çalışanlarına en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmak platform üzerindeki inovasyonları tetikleyen en önemli faktör.” şeklinde konuştu.

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar