Ana SayfaSigorta SektörüStevie Awards’tan Agesa’ya üç ödül birden

Stevie Awards’tan Agesa’ya üç ödül birden

abancı Holding ve Ageas iştiraki olan Agesa, iş dünyasının Oscar’ları olarak adlandırılan “Stevie Awards-International Business Awards”ta üç ödülün sahibi oldu. Agesa, ATOS Türkiye iş birliğiyle hayata geçirdiği müşteri hizmetleri projeleriyle “Müşteri Memnuniyetinde Başarı” ve “Yılın En İyi Müşteri Hizmetleri Departmanı” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. Büyük ölçekli sigorta şirketlerinin değerlendiridiği “Yılın Sigorta Şirketi” kategorisinde ise bronz ödül aldı.

Agesa, bu yıl 20’incisi düzenlenen Stevie Awards-International Business Awards’ta (IBA) üç ödül birden kazandı. Yaklaşık 70 ülkeden 5 bine yakın başvurunun yarıştığı IBA’da AgeSA’nın ATOS Türkiye iş birliğiyle hayata geçirdiği müşteri hizmetleri projeleri “Müşteri Memnuniyetinde Başarı” gümüş ödülün sahibi olurken, şirket “Yılın En İyi Müşteri Hizmetleri Departmanı” kategorisinde bir gümüş ödül daha aldı. Agesa, IBA’da farklı sektörlerde en iyi şirketlere verilen “Company Of The Year” kategorisinde ise sigorta alanında bronz ödüle hak kazanarak “Yılın Sigorta Şirketi” seçildi.

Agesa Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Berkant Dişcigil

Stevie Awards-International Business Awards’tan üç ödül ile dönmenin gururunu yaşadıklarını söyleyen Agesa Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Berkant Dişcigil, “Agesa olarak müşteri odaklı yaklaşımla hareket ediyoruz.  Servis seviyemizi ve kalitemizi sürekli artırmamız, müşterilerimizin ilk temas ettiği noktada işlerini çözebilmesi ve empatik hizmet anlayışıyla müşteri yolculuklarını sürekli iyileştiriyoruz.  Bunun sonucunda da müşterilerimizin bizi çok daha fazla tavsiye ettiğini görüyoruz. Bu ödüller de bu başarımızın kanıtı niteliğinde.   Çözüm odaklı çalışma anlayışımızla, hayatlarına dokunarak değer yarattığımız her bir müşterimize “İyi ki” dedirtmek için çalışıyor, müşteri deneyimini iyileştirmek için onları sürekli dinliyoruz. Analitik çalışmalar ve yapay zeka destekli uygulamalarla müşteri ihtiyaçlarını belirliyor, bu ihtiyaçlara uygun ürün ve hizmetleri sunuyoruz. Veri ve analitik modelleme alanlarında yaptığımız yatırımlarla birlikte hem mevcut altyapımızı güçlendiriyor hem de onlarla temas ettiğimiz ilk noktada işlerin hızlıca çözülmesini sağlıyoruz. Ayrıca müşterilerimize yaşattığımız deneyimi ölçmek için de speech analytics gibi teknolojileri kullanıyoruz. Bundan sonra da müşterilerimize en i

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar