Ana SayfaSigorta SektörüAllianz Türkiye olimpiyat heyecanını müşterileriyle paylaşıyor

Allianz Türkiye olimpiyat heyecanını müşterileriyle paylaşıyor

Olimpiyat Oyunları’nın Global Sigorta Ana Ortağı Allianz, olimpiyat heyecanını müşterileriyle paylaşmak üzere başlattığı kampanya kapsamında Allianz 365 sadakat programına ücretsiz üye olarak kampanyaya katılan bireysel müşterilerine çekilişle Paris’e gitme ve Serbest Dalış Rekortmeni Milli Dalgıç Şahika Ercümen’in de katılımıyla oyunları yerinde izleme şansı sunuyor.

Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nın 2021-2028 yılları arasında Global Sigorta Ana Ortağı olan Allianz, müşterilerine 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’nı yerinde deneyimleme fırsatı sunuyor. Bu yıl ‘Şampiyonlar Allianz’da Buluşuyor’ sloganıyla Paralimpik ve Dünya Yüzme Şampiyonu Sümeyye Boyacı, Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Milli Okçu Mete Gazoz ve Dünya ve Avrupa Şampiyonu Milli Tekvandocu Merve Dinçel’in ana sponsorluklarını üstlenen şirketin özel sadakat programı Allianz 365’e üye olan ve yeni katılan bireysel müşterileri, çekilişle 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’nı canlı izleme şansı yakalayacak. Çekiliş sonunda kazanan 10 Allianz müşterisi, Cumhuriyet’in 100. yılına özel yaptığı 100 metre dalışıyla Türkiye rekortmeni olan, aynı zamanda paletsiz değişken ağırlık kategorisinde 106 metre ile dünya rekorunu kırmayı başaran milli sporcu Şahika Ercümen’in de katılımıyla oyunları yerinde izleyecek.

Kampanya 30 Kasım’a kadar geçerli

Allianz Türkiye’nin ’Senin Olimpiyatların Gelmiş’ temalı üç reklam filmiyle duyurduğu ve 30 Kasım’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Allianz 365 sadakat programına ücretsiz üye olan tüm bireysel müşteriler, ‘Allianz’ım’ mobil uygulaması üzerinden 2024 Paris Olimpiyatları kampanyasına katıldıklarında bir çekiliş hakkı kazanacaklar.

Reklam filmleri https://www.youtube.com/playlist?list=PLS0jnTC7x98xVthYoJ3_lW8b89uCrVwwq üzerinden izlenebilir.

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar