Ana Sayfa Sigorta Sektörü Allianz Türkiye iyilik için adım atmaya devam ediyor

Allianz Türkiye iyilik için adım atmaya devam ediyor

0
Allianz Türkiye iyilik için adım atmaya devam ediyor

Dünyanın kıtalar arası koşulan tek maratonu olan İstanbul Maratonu’nun 45’incisinde, Cumhuriyetin ve kurumun 100. yılında iyilik için koşan Allianz Türkiye Kurumsal Koşu Takımı, 8. kez katıldığı maratonda Koruncuk Vakfı ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına bağış topladı.

Dünyanın iki kıta arasında koşulan tek maratonu İstanbul Maratonu, bu yıl “Yüzyılın Koşusu” sloganıyla 45’inci kez gerçekleştirildi. Allianz Türkiye Kurumsal Koşu Takımı da yaklaşık 200 kişilik bir ekiple maratonda hem Cumhuriyetin hem de Allianz Türkiye’nin 100. yıldönümünde sekizinci kez iyilik için koştu. Takım, Allianz’ın 6 Şubat depremlerinin yaralarını birlikte sarmak için omuz omuza çalıştığı Koruncuk Vakfı ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına bağış topladı.

Hedef, sosyal etkiyi daha da arttırmak

Allianz Türkiye çalışanları ve acentelerinin yanı sıra Allianz Trade ve Allianz Partners çalışanlarından oluşan ve İyilik Peşinde Koş platformunda en fazla koşucuya sahip kurumsal takımlar arasında yer alan Allianz Türkiye Koşu Takımı, yürüttükleri bireysel kampanyalarla 400 bin liradan fazla bağış toplarken bu platform üzerinden 20 Kasım’a kadar devam edecek kampanyada yarattığı sosyal etkiyi daha da artırmayı hedefliyor.

Allianz Türkiye Koşu Takımı, İstanbul Maratonu’na ilk kez katıldığı 2016 yılından bu yana, koşucu, bağışçı ve toplanan bağış miktarı açısından; kurumsal koşu takımları arasında en üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz