Ana SayfaSigorta SektörüAllianz’dan sağlık sigortası ürünlerine özel büyük yaz kampanyası

Allianz’dan sağlık sigortası ürünlerine özel büyük yaz kampanyası

Allianz Türkiye, hayata geçirdiği büyük yaz kampanyası ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ürününde yüzde 10, Modüler Sağlık Sigortası ürününde ise yüzde 15’e varan oranda indirim sunuyor.

Allianz Türkiye, sağlığını korumak ve hastalık veya kaza sonucu meydana gelen sağlık harcamalarının karşılanmasında hazırlıklı olmak isteyenler için büyük yaz kampanyasını düzenledi. Ağustos sonuna kadar geçerli olacak yeni kampanya kapsamında Allianz’dan ilk kez Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) yaptıran müşteriler yüzde 10, Modüler Sağlık Sigortası yaptıranlar müşteriler ise yüzde 15’e varan indirim fırsatlarından yararlanabilecek.

Farklı fiyat avantajları

Hem dünyada hem de Türkiye’de bireyler için sağlık sigortasına sahip olmanın önemli bir avantaj olduğuna dikkat çeken Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir, “Yeni kampanyamızla, sağlık sigortasının imkanlarıyla tanışmak isteyen veya sağlığını Allianz farkıyla güvence altına almak isteyenler için fiyat avantajları sunduk. Bizi sadece sağlık harcamalarını karşılayan bir kurum olmanın ötesine taşıyan ‘Allianz Seninle’ yaklaşımımızla, ani ve beklenmedik sağlık sorunlarının çözümünü ve bir kaza sonucu gerekebilecek tedavileri kapsayan poliçelerimizle hizmet veriyoruz. Aynı zamanda dijital ve önleyici çözümler sunarak, yaşamlarını sağlıklı sürdürmeleri konusunda yaşam boyu danışmanlık vermeye odaklanıyoruz. TSS ve modüler sağlık sigorta müşterilerimiz Allianz farkını hayatlarının her anında deneyimliyorlar” dedi.

Vivy uygulaması üzerinden özel indirimler

Kampanya kapsamında ilk kez Modüler Sağlık Sigortası yaptıran müşteriler, yatarak tedavi modülünde yüzde 15, ilk kez Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran müşteriler ise yüzde 10 indirim fırsatından yararlanabilecekler. Buna ek olarak kampanyadan yararlanan tüm müşteriler, Allianz’ın mobil sağlık uygulaması Vivy’de yer alan anlaşmalı kurumların sağladığı avantajlar ile dekorasyondan ulaşıma, turizmden kişisel bakıma birçok indirimden faydalanabilecek.

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar