Ana SayfaSigorta SektörüAnadolu Sigorta 200’ü aşkın sağlık kurumunu daha hizmet ağına ekledi

Anadolu Sigorta 200’ü aşkın sağlık kurumunu daha hizmet ağına ekledi

Anadolu Sigorta, müşterilerinin Türkiye’nin birçok ilinde hizmet alabilecekleri anlaşmalı kurumlara, 2023 yılında 200’den fazla yeni kurum ekledi. 

Türkiye genelinde hastane ağını genişletmeye ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni kurumlarla anlaşmalar yapmaya devam eden Anadolu Sigorta, bu kapsamda 2023 yılında 200’ün üzerinde kurumu ağına ekledi.

Konuyla ilgili konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Taylan Matkap, mevcut koşullarda sağlık branşında, ürün ve teminat çeşitliliğinin artırılması, anlaşmalı sağlık kurumları ağının genişletilmesi ve aynı zamanda sigortalıların bütçesine ve ihtiyacına göre ürünler sunulmasının giderek daha önemli hale geldiğini belirterek “Şirket olarak biz de bu konularda sürekli yeni çalışmalar yapıyoruz. Ürünlerimizi güncel müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz kampanyalarla da daha fazla kişiye ulaşmaya çalışıyoruz. Sağlık sigortaları belki de hayatın en zorlu risklerine karşı güvence altında olmak ve onlara hazırlıklı olmak demektir. Bu bağlamda koşullar ne olursa olsun müşterilerin farklı ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun ürünler sunuyoruz. Bunu yaparken aynı şekilde anlaşmalı kurum ağımızı genişletmeyi de son derece önemsiyoruz. 2023 yılı bu anlamda oldukça verimli bir yıl oldu ve bu yıl 200’ün üzerinde kurumu anlaşmamız kapsamında hizmet ağımıza ekledik. Önümüzdeki dönemde de bu ivmeyi sürdürerek anlaşmalı kurum ağımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz” dedi.

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar