Ana SayfaSigorta SektörüHepiyi Sigorta TSS ürünü ek hizmetlerle şimdi daha güçlü

Hepiyi Sigorta TSS ürünü ek hizmetlerle şimdi daha güçlü

Hepiyi Sigorta, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününün tüm planlarına ücretsiz Check-Up ve Dr. Online hizmetlerini dahil etti. 

Hepiyi Sigorta, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü yeni hizmetlerle zenginleştirdi. Hepiyi Sigorta’dan TSS yaptıran müşteriler, ürünün her paketinde ücretsiz olarak sunulan Check-Up hizmeti ile düzenli sağlık kontrolleri yaparak potansiyel sağlık risklerini önceden tespit etme imkanına sahip olacaklar.

Anlık uzman doktor desteği sağlayan Dr. Online hizmeti ise sigortalıların zamandan tasarruf etmesini ve günün her saatinde uzman görüşüne hızla erişebilmelerini amaçlıyor.

Müşterilere bu kapsamda uzman psikologlarla online görüşme ve ayrıca diyetisyenlerle kilo kontrolü, diyabet, karaciğer hastalıkları, gebelikte ve doğum sonrasında beslenme konularında yine online görüşme ve diyet programı oluşturma şansı sunuluyor.

Yılda 30 defa online görüşme

Teminat kapsamında yılda 10 adet psikolog, 10 adet diyetisyen ve 10 adet diğer branşlar olmak üzere toplamda 30 defa online görüşme imkanı sunan Dr. Online hizmeti, ayakta tedavi limitlerinde herhangi bir eksilmeye neden olmuyor.

12 taksitte ödeme imkanı

Tamamlayıcı sağlık ürününde 12 taksit imkanını sunan Hepiyi Sigorta, bu sayede sigortalılarının ürünün avantajlarından daha esnek bir şekilde yararlanabilmesini amaçlıyor.

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar