Ana SayfaSigorta SektörüSektörel HaberlerAllianz Türkiye ‘en iyi işverenler’ Listesinde Yerini Aldı

Allianz Türkiye ‘en iyi işverenler’ Listesinde Yerini Aldı

Türkiye’de çalışan profilinin yüzde 90’ını yansıtan ‘Sektörel En İyi İşverenler’ listeleri açıklandı. Yaklaşık 850 bin çalışanın iş yeri deneyimine ilişkin bildirimine dayanan analizler sonucunda hazırlanan listelerde Allianz Türkiye ve Zürich Sigorta da var.

İşyeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda uzman küresel otorite olarak kabul edilen Great Place To Work® tarafından Türkiye’nin en kapsamlı sektörel En İyi İşverenler™ listeleri açıklandı. 6 farklı sektöre özel olarak açıklanan “Finansal Hizmetler ve Sigortacılık”, “Üretim & İmalat”, “Teknoloji”, “Danışmanlık ve Profesyonel Hizmetler”, “Sağlık Hizmetleri&Farma” ve “Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri” listelerinde, çalışan deneyiminde fark yaratan şirketler yer aldı. Great Place To Work® tarafından gerçekleştirilen araştırma, en geniş çalışan deneyimini yansıtan analiz olarak öne çıkıyor.

Great Place To Work® CEO’su Eyüp Toprak, “Ülkemizdeki çalışan nüfusunun büyük bir kesiminin sesini yansıtan sektörel listelerimiz, bize adeta Türkiye’nin dört bir yanındaki işverenlerin, çalışan gözünden performansını yansıtıyor. Listede yer alan şirketler, yarattıkları farkla diğer tüm şirketlere örnek teşkil ediyorlar. İnsan odaklı yaklaşım, sektör fark etmeksizin, sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için büyük öneme sahip” dedi.

Great Place To Work® En İyi İşverenler™ Finansal Hizmetler ve Sigortacılık listesi

10-99 Çalışan Sayısı Kategorisi

Aklease

Garanti Barter A.Ş

100-249 Çalışan Sayısı Kategorisi

Edenred

United Payment

PayTR

250-499 Çalışan Sayısı Kategorisi

Zurich Sigorta

BtcTurk

Gedik Yatırım

T.O.M

500+ Çalışan Sayısı Kategorisi

Kuveyt Türk Katılım Bakası

Allianz Türkiye

Albaraka Türk Katılım Bankası

ÖNERİLEN HABERLER

Popüler Paylaşımlar