Ana Sayfa Sigorta Sektörü Türkiye Hayat Emeklilik müşteri deneyimini zirveye taşıdı

Türkiye Hayat Emeklilik müşteri deneyimini zirveye taşıdı

0
Türkiye Hayat Emeklilik müşteri deneyimini zirveye taşıdı

ürkiye Hayat Emeklilik, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Şikayetvar tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen, müşteri memnuniyetini zirveye taşıyan markaların belirlendiği A.C.E. Awards’ta (Achievement in Customer Excellence) Türkiye Hayat Emeklilik, Gold ödülünün sahibi oldu.

Çeşitli sektörlerden çok sayıda markanın katıldığı ve müşteri deneyimini en iyi yaşatan markaların ödüllendirildiği A.C.E. Awards Ödülleri 8. kez sahiplerini buldu. Şikayetvar tarafından gerçekleştirilen ve 1,5 milyonu aşkın müşteri memnuniyeti anketi baz alınarak hazırlanan “Müşteri Deneyim Endeksi” sonuçlarına göre Türkiye Hayat Emeklilik Gold ödüle lâyık görüldü.

Türkiye Sigorta Strateji, Dijital Dönüşüm ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Bilal Türkmen, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “150 bin markanın ve ayda 20 milyon ziyaretçinin buluştuğu Şikayetvar, kullanıcıların geri bildirimlerini şeffaf bir şekilde gözlemleyerek doğru stratejiyi geliştirmemize katkı sağlayan bir platform. Müşterilerimize çözüm odaklı bir yaklaşım sunmaya gayret ediyoruz. Bunun karşılığında böylesine önemli bir platformda müşterilerimizin takdiri ile bu ödülü dördüncü kez kazanmak bizi oldukça mutlu etti. Kazandığımız ödüller bizi daha da iyisini yapmak için çalışmaya motive ediyor. Bu başarının arkasında özverili bir şekilde emek harcayan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Herkes için en iyi müşteri deneyimini sunmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz